У посольстві Чеської Республіки у Києві розпочинає роботу CzechPoint

У посольстві Чеської Республіки у Києві розпочинає роботу CzechPoint. Представники чеського посольства у Києві заявили, що вже з 23 жовтня поточного року буде відкрито реєстрацію до використання державними послугами в системі CzechPoint.

Завдяки цьому користувачі можуть отримувати необхідні виписки з інформаційних систем державних адміністрацій або важливих регістрів. Наприклад, можна легко отримати документ про відсутність судимості як фізичної, так юридичної особи. Крім того, є можливість брати довідку:

  • із книги Земельного кадастру;
  • реєстр неплатоспроможності;
  • з інформаційної бази, що містить водійські штрафи.
  • у системі також можна подавати документи до державних органів. На сайті приймаються заявки на створення та ведення інформаційної скриньки (datová schránka). Передбачена можливість перетворення паперової документації на електронне повідомлення або файл і навпаки.

На сайті Посольства можна знайти перелік окремих сервісів та їх опис. Можна запитати зміну даних у тому чи іншому регістрі. Також у системі доступне вирішення питань та скарг на отримання доступу до інформації. Наприклад, можна дозволити допуск до цих третіх осіб або, навпаки, заборонити його.

Щоб отримати бажану послугу, необхідно зареєструватися. Для цього необхідно надіслати заявку на електронну адресу czechpoint_kyiv@mzv.cz. У ній потрібно вказати ПІБ, дату народження та місце проживання. Важливо також написати номер телефону та адресу електронної пошти, послугу та кількість дій. Через час на вказану Вами електронну адресу пошти прийде відповідь. У листі буде повідомлено дату відвідування сайту Посольства. Система CzechPoint відкрита для візитів щотижня по середах. Час роботи: початок – 14:30, закінчення – 16:30.

Галерея