Представники опозиції виступають проти запровадження жорстких рамок економії

Представники опозиції виступають проти запровадження жорстких рамок економії. Олена Шиллерова, яка очолює парламентський клуб ANO, зазначила, що ухвалення в Парламенті документа із суворими обмеженнями економічної політики обернулося «чорним днем ​​за всю історію економіки країни». Вона назвала це рішення «найбільшим підвищенням податкових ставок у Чехії».

Передбачається, що реалізація цього пакету знизить обсяг дефіциту бюджетного фонду на суму 97 мільярдів крон у 2024 році та ще 150 мільярдів протягом 2025 року. У своєму інтерв’ю депутат наголосила, що парламентарі бездумно проголосували за пакет, не розуміючи, які страшні наслідки для економіки країни матиме їхнє рішення.

Розкритикували урядову коаліцію представники другої опозиційної партії — СДПН. » Уряд вичавить ще 100 мільярдів крон із гаманців простих людей та чеських фірм . Тим самим грубо порушуються всі передвиборчі запевнення», – заявив лідер руху Томіо Окамура.

Він також звернувся до глави держави Петра Павла з вимогою відмовитися від підписання цього законопроекту та ветувати його. Наразі документ перебуває на розгляді Сенату, після чого буде направлений президенту для ухвалення остаточного вердикту.

На засіданні Парламенту, у “п’ятницю 13-го” 108 депутатів віддали свої схвальні голоси за підтримку цього спірного. Варто зазначити, що колишній учасник ANO Іво Вондрак також проголосував “за” на цій раді. На засіданні не був присутній тільки представник ХДС-ХСС Давид Шимек. Вісімдесят шість членів опозиції одностайно віддали свої голоси проти. Варто додати, що учасники руху ANO найближчим часом мають намір оскаржити це рішення про прийняття пакету із суворими економічними заходами до Конституційного суду.

Галерея