Рівень привабливості Праги: яке місце посіла столиця Чехії у списку туристичних напрямків?

Рівень привабливості Праги: яке місце посіла столиця Чехії у списку туристичних напрямків? “Столиця Богемії по праву названа найкращим туристичним напрямом наступного року”, – оголосив туристичний довідник Lonely Planet. У турнірній таблиці Прага піднялася на почесну 8 позицію. За підсумками року кенійська столиця Найробі виборола 1 місце. У путівнику йдеться про Прагу як про «яскравий мегаполіс з готичним відтінком».

Автори путівника високо оцінили її багатства, зазначивши, що краса архітектурних творів Празького Граду та Карлового мосту неповторна. Однак у путівнику не ховається, що останнім часом наплив гостей дещо послабив чарівну атмосферу столиці. Все ж таки туристичні компанії Чехії обіцяють вжити заходів, щоб уникнути непрохідного стовпотворення туристів в одних і тих же пам’яток. А також докласти всіх зусиль для кращого розвитку повільного туризму. Крім того, краще направляти відвідувачів до визначних пам’яток за межами міста, ніж у самому його центрі.

У довіднику рекомендується побувати на суботніх ринках та у парку Стромівка. Крім того, мандрівникам варто звернути увагу на Наплавку, подивитися Громадський будинок та прогулятися залом Сметани. Відвідувачі міста будуть у захваті від ароматів пива та місцевих кулінарних страв. А як гарний гуляш із найніжнішими кнедликами! Найстаріша туристична інтернет-газета CNN також включила Прагу до списку 10 наймальовничіших міст світу для проведення відпусток. На думку журналістів, казкова атмосфера Праги набуває своєї родзинки у будь-яку пору року.

Наприклад, як прекрасна столиця взимку, завдяки блискучому снігу на дахах будівель та газовим ліхтарям. Варто помилуватися брукованими вуличками Старого міста під час весняних дощів та пам’ятками романської архітектури під грозовими хмарами! І відвідувачі порталу мають рацію, коли описують Прагу як «чеське диво зі щасливими нотками».

Галерея