Тепер оформити паспорт та отримати права водія громадянам України в Чехії стане простіше

Тепер оформити паспорт та отримати права водія громадянам України в Чехії стане простіше. Нещодавно у Празі розпочав свою роботу новий офіс українського “Паспортного сервісу”. Тут українці, які перебувають у Чеській Республіці, можуть отримати цивільний паспорт, закордонний паспорт, обміняти права водія, або отримати нові замість втрачених.

Що важливо, для отримання перерахованих вище послуг громадянам України не потрібно заздалегідь приїжджати в офіс “Паспортного сервісу”, щоб зайняти живу чергу. Запис здійснює через інтернет на цьому сайті. Для проходження реєстрації Вам потрібно буде ввести свій номер мобільного телефону та пройти перевірку за допомогою FaceID, надавши доступ до своєї камери. Здійснити реєстрацію без проходження перевірки неможливо. Стаціонарний офіс працюватиме з понеділка по суботу з 9 години ранку до 6 години вечора. У неділю послуги населенню не надаватимуться.

Отримати паспорт та права водія українці в Чеській Республіці могли і раніше. Пересувні пункти Паспортного сервісу працювали на базі мікроавтобусів. Для цього було виділено шість мікроавтобусів, чого було недостатньо, враховуючи кількість мігрантів з України, які перебувають сьогодні в Чехії. Новий стаціонарний офіс зможе прийняти набагато більше клієнтів та обслужити їх у більш короткі терміни.

«Паспортний сервіс» у Празі тепер працює у стаціонарному офісі. Після відкриття офісу мобільні пункти припинили свою роботу. Наразі послуги надаються лише за адресою Michelská 1552/58, Praha 4.

Галерея