Чорний Дул, Чехія

 Гірськолижний курорт Чехії

Спочатку Чорний Дул мав вигляд маленького містечка, але з появою інтересу до туризму в Чехії та зимовим видам спорту, містечко стало чудовим гірськолижним курортом. Основною заслугою курорту є його вигідне географічне положення – Чорний Дул знаходиться біля гори Чорна Гора (1299 м.н.м.), недалеко від курорту Янське Лазне.

Щомісяця курорт відвідують близько п`яти тисяч людей. Популярність Чорного Дула пов`язана також і з розвиненою інфраструктурою – для гарного відпочинку тут є безліч кафе, ресторанів, нічних клубів, розважальних та спортивних центрів. Місто, крім мешканців рідної країни, відвідують гості із Голландії, Німеччини, Бельгії, Словаччини, Польщі.

Лижний парк у Чорному Дулі

Система лижних трас в Чорному Дулі знаходиться на висоті від 600 до 1000 м.н.м., і включає сім спусків:

  • Три «сині».
  • Два «червоні» для дорослих.
  • Два дитячі.

Крім спусків тут є фан-парк (система трамплінів) для сноубордистів і бігові лижні траси. Загальна довжина всіх спусків – 4,83 км. Пропускна спроможність усіх витягів становить 2400 осіб на годину.

У лижному парку є 2 спуски для дорослих Veronika I та Veronika II для новачків. Для більш майстерних лижників, а також для сноубордистів чудово підійдуть інші спуски та фан-парк, що знаходяться на горі Spicak, на висоті 1001 м.н.м. Увечері лижний парк висвітлюється, для більшого комфорту туристів присутні підйомники.

Галерея